Logo TBInvest

Obiekty
Służby Zdrowia

człowiek ma znaczenie

Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu budujemy, modernizujmy i remontujemy przychodnie oraz szpitale na terenie całej Polski. Wynikiem naszej pracy są także nowoczesne bloki operacyjne, np. sala hybrydowa w Szpitalu Kardiologicznym w Lesznie. Posiadamy duża praktykę w montażu specjalistycznej aparatury i urządzeń wyposażenia medycznego, spełniających rygorystyczne wymogi technologiczne.

 

W związku z wymaganiami placówek medycznych tworzymy różnego rodzaju instalacje, w tym wentylacji, klimatyzacji, gazów medycznych czy tez instalacje elektryczne i teletechniczne. Dysponujemy doświadczeniem w prowadzeniu prac na czynnych obiektach, gdzie dodatkowym utrudnieniem realizacji prac jest konieczność zapewnienia ich prawidłowego funkcjonowania. Szczególnie zależy nam, aby praca lekarzy oraz rekonwalescencja przebywających pacjentów przebiegały bez zakłóceń.

 

Zobowiązuje to do dużej elastyczności i kompleksowego zaplanowania całości prac. Zrealizowane przez nas inwestycje przyczyniają się do poprawy, jakości obsługi pacjentów, maja wpływ na zwiększenie ilości przeprowadzanych zabiegów i operacji, gwarantują opiekę medyczna na najwyższym poziomie.